Dom i Ogród

Seria pralek LG Vivace – co ją wyróżnia?

Poszukując innowacyjnych urządzeń gospodarstwa domowego nie sposób przejść obojętnie obok najnowszej serii sprzętów marki LG. Mowa o pralkach z kolekcji Vivace, które wyposażono w rozwiązania bazujące na sztucznej inteligencji, dzięki czemu ich obsługa oraz wykonywanie codziennych czynności staje się prostsze, przebiega sprawniej i pozwala zaoszczędzić pieniądze na comiesięczne opłaty. Jak to możliwe? Oto, co wyróżnia produkty tego znanego producenta!

Pralki LG Vivace – innowacja w trosce o komfort użytkowania

Najnowsza seria urządzeń tej znanej na całym świecie marki powstała z myślą o osobach, które chcą zminimalizować czas poświęcany na obowiązki domowe, ograniczyć koszty eksploatacji oraz dbać o środowisko, a przy okazji cieszyć się czystym, świeżym, pachnącym praniem bez obecności alergenów. To wszystko jest możliwe jeśli do swojego domu zaprosi się innowacyjne sprzęty. Każda pralka LG Vivace:

  • optymalizuje parametry prania zgodnie z zawartością bębna – weryfikuje ciężar wsadu i rodzaj materiału (miękkość tkanin), aby na tej podstawie dobrać odpowiednie ruchy piorące,

  • zapewnia szybkie pranie,
  • usuwa prawie 100% alergenów z odzieży przy użyciu pary,
  • ma pojemny bęben, choć rozmiar urządzenia nie jest przez to większy,
  • posiada drzwiczki ze szkła hartowanego – odporne na uszkodzenia i zarysowania, a dzięki temu wytrzymałe,
  • jest wyposażona w zbierak ze stali nierdzewnej, który eliminuje bakterie,
  • prezentuje się modnie i stylowo,
  • ma duży, czytelny wyświetlacz i jest prosta w obsłudze,
  • może być obsługiwana zdalnie z poziomu urządzeń mobilnych,
  • ma aż 14 programów piorących.

To nowoczesne urządzenie warto mieć w swoim domu jeśli chce się korzystać z inteligentnych sprzętów, które samodzielnie optymalizują parametry prania, aby użytkownik mógł cieszyć się czasem wolnym.

To wyróżnia pralki LG Vivace!

Jak to możliwe, że pralka sama dobiera ruchy piorące? To proste – dzięki wbudowanym czujnikom weryfikuje ona wagę wsadu oraz charakterystykę tkanin, aby wyprać je w pełni bezpiecznie i z imponującą skutecznością. Modele z tej serii symulują sześć różnych ruchów prania ręcznego i łączą je w kombinacje, uzyskując tym samym wysoką efektywność pracy. Ilość zużywanej wody i prądu zostaje znacznie ograniczona, co można zauważyć w niższych comiesięcznych rachunkach. Kolejną istotną funkcją jest zmiękczanie tkanin szorstkich i twardych bez konieczności dodawania detergentów – kto nie chciałby cieszyć się czystymi i miękkimi ubraniami? Z urządzeniami z tej serii jest to możliwe!

Nowoczesne i inteligentne pralki – warto ułatwić sobie domowe obowiązki

Czynności domowe pochłaniają wiele czasu każdego dnia. Nie inaczej jest z praniem, które – zwłaszcza w wieloosobowych rodzinach – wykonuje się często nawet codziennie. Wybierając innowacyjne urządzenia, można mieć pewność, że ubrania czy pościel będą czyste i świeże, a znajdujące się na nich alergeny i bakterie zostaną wyeliminowane. Dostępność kilkunastu programów prania znacznie ułatwia dobranie optymalnego cyklu, w czym pomaga także inteligenta pralka.

Similar Posts